2020

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT /TITELS

15/08-20

Norsk Kennel Klub

Lillehammer, Norway

Leif-Herman Wilberg

Exc bk, 1 bkk, Ck

-

2019

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT /TITELS

20/04-19

30/05-19

31/05-19

20/07-19

21/07-19

17/08-19

15/11-19

Klubben for Gårds-og fjellhunder

AFBV/SBU 

AFBV/SBU

Norsk Eurasierklubb
Norsk Eurasierklubb

Norsk Belgisk Fårehundklubb

Norsk Kennel Klub

Dal, Norway

Eskilstuna, Sweeden

Eskilstuna, Sweeden

Vålerbanen, Norway
Vålerbanen, Norway
Lillehammer, Norway

Lillestrøm, Norway

Roberto Schill

Rui Alves Monteiro

Emanuele Boriero

Markku Kipinä
Jasna Matejcic

Pauline Stern-hanf

Anita Withmarsh

Exc chk, 2 chkk, Ck, 3BHK

VG bk, 1 bkk

Exc bk, 1 bkk, Ck, CERT, 1BHK, BOB, BOB Working

Exc chk, 1 chkk, Ck, 2BHK
Exc chk, 1 chkk, Ck, 2BHK
Exc bk, 1 bkk, Ck, BOB working

Exc bk, 1 bkk, Ck, 2BHK, Res.Nordic CERT

BISs2 working, BISS 2

BISS2 working

2018

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT /TITELS

13/01-18
17/02-18
08/03-18

17/03-18

31/03-18

02/06-18

14/07-18

15/07-18

04/08-18

16/11-18

17/11-18

Sandefjord Hundeklubb
Norsk Kennel Klub
CRUFTS 2018

Norsk Kennel Klub

Klubben For Gårds-Og Fjellhunder

Norsk Kennel Klub

Norsk Eurasierklubb

Norsk Eurasierklubb

SBK 

Norsk Kennel Klub

Norsk Kennel Klub

Melsomvik, Norway
Bø, Norway
Birmingham, UK

Kristiansand, Norway

Letohallen, Norway

Sandefjord, Norway

Våler I Solør, Norway

Våler I Solør, Norway

Eskilstuna, Sweeden

Lillestrøm, Norway

Lillestrøm, Norway

Rui Oliveira
Tuire Okkola
Jean Lawless

Bente Harlem

Rony Doedijns

Rodney Oldham

Birgitta Svarstad
Åke Cronander

Jadranka Mijatovic

Rob Douma

Benoit Thèvenon

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB
Exc chk, 3 chkk, Ck
VHC (5th place open class)

Exc chk, 2 chkk, Ck

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

VG bk, 1 bkk

KIP (Limping on his hind leg)

Exc chk, 1 chkk, Ck, 3BHK

Exc bk, 1 bkk, Ck, CERT

Exc bk, 1 bkk, Ck, 1BHK, BOS

Exc chk, 1 chkk, Ck, 3BHK, Res. CACIB

BIG2

 SE UCH * under approvement

 Nordic CERT

2017

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT

/TITELS

15/04-17

10/06-17

19/08-17

10/09-17

30/09-17

04/11-17

05/11-17

18/11-17

16/12-17

28/12-17

Klubben For Gårds-Og Fjellhunder

Norsk Kennel Klub

Norsk Kennel Klub

Norsk Belgisk Fårehund Klubb

Norsk Belgisk Fårehund Klubb

Dansk Kennel Klub

Dansk Kennel Klub

Norsk Kennel Klub

Norsk Belgisk Fårehund Klubb

Norsk Dobermann Klub

Letohallen, Norway

Oslo, Norway

Lillehammer, Norway

Stavanger, Norway

Bergen, Norway

Herning, Denmark

Herning, Denmark

Lillestrøm, Norway

Stavanger, Norway

Letohallen, Norway

Carmen Navarro Guisado

Paul Lawless

Rony Doedijns

Brice Roise

Paul Lawless

Wilma Roem

Jadranka Mijatovic

Jean Lawless

Kelly Lawless

Dagmar Klein

Exc chk, 2 chkk, Ck, 3BHK

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, CACIB, BOS

Exc chk, 1 chkk, Ck, 2BHK, CACIB

Exc chk, 2 chkk, Ck, 3BHK

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOS

Exc chk, 4 chkk

Exc chk

Exc chk, 2 chkk, Ck, 2BHK, R.CACIB

Exc chk, 1 chkk

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Crufts Qualified 18

2016

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT /TITELS

26/03-16

23/04-16

24/04-16

04/06-16

12/06-16

09/07-16

10/07-16

13/08-16

12/11-16

19/11-16

28/12-16

Klubben For Gårds-Og Fjellhunder

Norsk Dobermann Klub

Norsk Berner Sennenhundklubb

Norsk Kennel Klub

Tønsberg Hundeklubb

Norsk Eurasierklubb

Norsk Eurasierklubb

Norsk Kennel Klub

Kongsberg Hundeklubb

Norsk Kennel Klub

Norsk Dobermann Klub

Letohallen, Norway

Letohallen, Norway

Letohallen, Norway

Drammen, Norway

Tønsberg, Norway

Vålerbanen, Norway

Vålerbanen, Norway

Lillehammer, Norway

Kongsberg, Norway

Lillestrøm, Norway

Letohallen, Norway

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 2BHK, CACIB

Exc chk, 2 chkk, Ck, 2BHK

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 3BHK, R.CACIB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk,  2 chkk, 3BHK

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOS 

BOG, BIS3

Jadranka Mijatovic

Maritha Östlund-Holmsten

Gunnar Nymann

Maija Heinilä

Ilona Onstenk-Schenk

John Muldoon

Paul Lawless

Ligita Zake

Kurt Nilsson

Dirk Spruyt

Arne Foss

2015

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT /TITELS

07/02-15

08/02-15

14/03-15

04/04-15

25/04-15

26/04-15

06/06-15

13/06-15

14/06-15

04/07-15

04/09-15

05/09-15

17/10-15

05/12-15

28/12-15

Norsk Welsh Corgi Klubb

Norsk Boxerklubb

Norsk Kennel Klub

Klubben For Gårds-Og Fjellhunder

Norsk Berner Sennenhundklubb

Norsk Dobermann Klub

Norsk Kennel Klub

Romsdal Hundeklubb

Oppdal Hundeklubb

Norsk Kennel Klub

Norsk Kennel Klub

Norsk Belgisk Fårehund Klubb

Norsk Kennel Klub

Kongsberg Hundeklubb

Norsk Dobermann Klub

Hellerudsletta, Norway

Hellerudsletta, Norway

Kristiansand, Norway

Letohallen, Norway

Letohallen, Norway

Letohallen, Norway

Drammen, Norway

Oppdal, Norway

Oppdal, Norway

Trondheim, Norway

Lillestrøm, Norway

Lillestrøm, Norway

Hamar, Norway

Kongsberg, Norway

Letohallen, Norway

Exc uk, 1 ukk

Exc uk, 1 ukk, Ck, 1BHK, BOS

Exc uk, 1 ukk, Ck, 1BHK, CERT, CACIB, BOS

Exc uk, 1 ukk, Ck, 1BHK, BOB

Exc uk, 1 ukk, Ck, 1BHK, BOB

Exc uk, 1 ukk, Ck, 1BHK, BOS

VG ak

Exc ak, 1 akk, Ck, 1BHK, CERT, BOB

Exc chk, 1 chkk, Ck, 1BHK, BOB

Exc chk, 2 chkk, Ck, 3BHK, R.CACIB

Exc chk, 4 chkk

Exc chk, 2 chkk, Ck, 3BHK

Exc chk, 3 chkk

Exc chk, 2 chkk, Ck, 2BHK

Exc chk, 3 chkk 

Miroslaw Redlicki

Maritha Östlund-Holmsten

Bo Skalin

Ekaterina Senashenko

Saija Juutilainen

Leif Ragnar Hjorth

Torsten Lemmer

Beata Petkevica

Ilona Onstenk-Schenk

Kurt Nilsson

Rafael Malo Alcrudo

Gunter Althoff

Roger Vanhoenacker

Zorica Salijevic

Rita Reyniers

BOG2

BOG, BIS3, N UCH

BOG3

2014

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

OTHER PLACEMENT /TITELS

30/03-14

31/05-14

12/07-14

13/07-14

06/09-14

07/09-14

01/11-14

02/11-14

14/11-14

15/11-14

28/12-14

Norsk Berner Sennehundklubb

Norsk Kennel Klub

Norsk Papillon Og Phalene Klubb

Norsk Mopps Klubb

Norsk Belgisk Fårehund Klubb

Norsk Belgisk Fårehund Klubb

Norsk Miniatyrhund Klubb

Norsk Miniatyrhund Klubb

Norsk Kennel Klub

Norsk Kennel Klub

Norsk Dobermann Klub

Letohallen, Norway

Drammen, Norway

Skien, Norway

Skien, Norway

Evje, Norway

Evje, Norway

Letohallen, Norway

Letohallen, Norway

Lillestrøm, Norway

Lillestrøm, Norway

Letohallen, Norway

Rob Douma

Sonny Ström

Pedro Sanches Delerue

Cristian Stefanescu

Beata Stybrova

Thomas Nallin

Paul Lawless

Jean Lawless

Marion Ten Cate

Jeff Luscott

Gerard Jipping

Exc jk, 1 jkk, Ck, 1BHK, CERT, BOB

Exc jk, 1 jkk

Exc jk, 2 jkk, Ck, R.CERT

Exc jk, 1 jkk, Ck, 4BHK, CERT, BOS junior

Exc jk, 1 jkk, Ck, 3BHK, R.CERT, BOS junior

Exc jk, 2 jkk

Exc jk, 1 jkk, Ck, 1BHK, CERT, BOS, BOB junior

Exc jk, 1 jkk, Ck, 1BHK, CERT, BOB, BOB junior

Exc jk, 2 jkk

Exc jk, 1 jkk, Ck, 3BHK, R.CERT

VG uk, 3 ukk

BIS3 junior

BOG, BIS4

NORDJV-14

2013

DATE

CLUB

PLACE

JUDGE

PLACEMENT

26/10-13

29/12-13

Norsk Dalmantiner Klubb

Norsk Dobermann Klubb

Letohallen, Norway

Letohallen, Norway

Benny Blid Von Schedvin

Kurt Nilsson

Excellent, beste hannvalp, BOB puppy

Excellent, 3dje beste hannvalp

Member of :

RAHK.jpg